Jste zde:  
||
||
World of Newfoundlands

Speciální nabídky

World of Newfoundlands

World of Newfoundlands
World of Newfoundlands

Poslední dva kusy The World of Newfpundland 2004-2005

1. vydání "Světa Novofundlanďanů" je dvojročenka, zahrnující celosvětový zájem o chov tohoto plemene a bude publikována v létě 2006. Přední chovy od Kanady až po Austrálii a od Finska až po Jižní Afriku vám přinesou nejdůležitější regionální představitele tohoto chovu. Ve stále rychlejším a menším světě je "World of Newfoundlands" plnobarevnou referencí, podstatnou pro opravdové znalce chovu.

TOTO +.Vydání je jinak ve světě zcela rozebráno!!

{nomultithumb}

Hloubkové články a rozsáhlé rozhovory, celosvětová distribuce

World of Newfoundlands

1. vydání "Světa Novofundlanďanů" je dvoj-ročenka, zahrnující celosvětový zájem o chov tohoto plemene a bude publikována v létě 2006. Přední chovy od Kanady až po Austrálii a od Finska až po Jižní Afriku vám přinesou nejdůležitější regionální představitele tohoto chovu. Ve stále rychlejším a menším světě je "World of Newfoundlands" plnobarevnou referencí, podstatnou pro opravdové znalce chovu.


Menší
Mezinárodní orientace chovatelů a rozhodčích podnítila rozvoj chovu a dala mu zvláštní impuls. S pomocí moderní technologie jít pro to nejlepší je to, co se počítá víc než kdykoliv dříve. "World of Newfoundlands" je přitom ten nejkomplexnější průvodce.


Celobarevný
"World of Newfoundlands" je luxusní kniha s mnoha celobarevnými i černobílými fotografiemi v působivém formátu A4. Zvláštní péče je věnována placené inzerci jako vlastním informačním zdrojům, protože chovatelé jsou pro chov nejdůležitější, byla cena za inzerci stanovena tak nízko, jak jen možno, zajisté při vzetí v úvahu, že se jedná o celosvětovou distribuci této velkolepé publikace pro novofundlandské fajnšmekry.


Pestrý
"World of Newfoundlands" se zabývá všemi aspekty chovatelství. V knize naleznete fakta, čísla a fotografie o událostech chovatelských klubů, šampionů a dalších důležitých psů. Každý šampión je v knize oceněn barevnou fotografií a rodokmenem sahajícím až do třetí generace zdarma. Mimo to si můžete pročíst do hloubky jdoucí články o tématech jako například chov, typ, historie, standard, technika, právní aspekty, zdraví, stejně tak jako rozsáhlé rozhovory s předními chovately a nadšenci. Toto vše bude pokrývat více než 250 stran.


Rychlejší
Internet rozšířil obdiv pro Novofundlanďany měrou, která ještě před několika málo lety byla nemyslitelná. Prakticky ten samý den, kde je výstava psů, můžete její výsledky vidět doma. Včetně nejnovějších klevet. Stovky zpráv v diskuzích a e-mailových konferencích během jednoho týdne nejsou nic neobvyklého. Čím více se ovšem surfuje, tím více je tu potřeba klidného okamžiku studia a nepředpojatých odkazů. A pro zachování toho, co se snadno zapomene se podívejte do "Světa Novofundlanďanů"!


Svět Novofundlanďanů je unikátní projekt Nizozemského nakladatelství BBPress, které je specializované na vydávání velmi kvalitních knih o psech.Co k tomu dodat?

Tato kniha není v žádném případě zisková - jde jen o to, aby její prodej pokryl alespoň náklady. A přitom její chovatelskou hodnotu lze jen těžko vyčíslit. Ti kdo ji sestavovali, sbírali informace a podklady, tak činili bez nároku na odměnu a ve svém volném čase, aby náklady byly minimální.
Z naší země, tedy samozřejmě z obou klubů, je v této publikaci uvedeno celkem 10 českých šampionů za poslední dva roky, kteří jsou v majetků našich lidí. Jejich prezentace v této ročence je prezentací práce jejich chovatelů a majitelů, na kterou mohou být všichni právem hrdi. Je to i určitá forma reklamy. Je proto nepsanou povinností, resp. slušelo by se, aby každý chovatel i majitel šampiona si tuto knihu předplatil. Vždyť takováto prezentace je určitou "Korunou", která završuje dílo.
Samozřejmě by ani neměla chybět k knihovně nikoho, kdo má k Novofundlanďanům hlubší vztah a zajímá ho vývoj plemene.

Knihu Svět Novofundlanďanů si nyní můžete pomocí formuláře níže objednat ve volném a zaplatit za ni cenu 1 500,- Kč + poštovné a balné 90,- Kč. Tato nabídka platí do prodání klubových zásob.. Po doprodeji našich zásob bude cena knihy dražší, neboť bude zahrnovat mezinárodní poštovné a balné.


{includeFabrikForm form=3}