Jste zde:  
||
||
||
Klubová a speciální výstava Džbán 2012

Klubové a speciální výstavy

Klubová a speciální výstava Džbán 2012

Ve dnech 8. – 9. 9. 2012
se uskutečnila klubová a speciální výstava se zadáním CAC v Praze na Džbáně.

Rozhodčí: Ilona Kroos (DE), Sabine Wotenick (DE)

Na tomto místě bychom chtěli poděkovat všem, kteří se jakýmkoliv způsobem podíleli na přípravě výstav a především generálním sponzorům:

  • výrobci krmiv Calibra
  • e-shopu s chovatelskými potřebami SpokojenýPes.cz
  • a distributorům krmiv Happy Dog pro Českou republiku

Jak již někteří z vás vědí, ještě den před konáním Klubové výstavy nebylo zdaleka jisté, zda se výstavy vůbec uskuteční.

Letecká společnost Lufthansa, která měla dopravit rozhodčí Ilonu Kroos do České republiky, stávkovala. Všechny lety do ČR ostatních společností byly obsazeny, obdobně na tom byly i vlaky.
Následující den jsme obdrželi zprávu od druhého rozhodčího, pana Vlada Javorčíka, že onemocněl a nemůže se tak zúčastnit.
A teď… babo raď:o)

Naštěstí máme v našem kruhu členy, kteří mají rodinné příslušníky a ti mají vazby…
Jiří Janda mladší se nabídl, že pro paní Ilonu Kroos doletí vrtulníkem. Ta mezitím domlouvá druhou rozhodčí, paní Sabine Wottenick, která by byla též ochotna posuzovat.
V pátek dopoledne jsme obdrželi souhlas sekretariátu ČMKU i německého VDH a paní Wottenick může posuzovat.

Ale tím nekončíme… J. Janda ml. z pracovních důvodů nemůže pro dámy letět, ale podařilo se mu zajistit 2. pilota, pana Beneše. Spolu s ním po poledni odlétá do Německa i Jakub Janda.

001003004

Je 19:35 a v Roudnici nad Labem v posledních paprscích zapadajícího slunce přistává vrtulník Robinson 44, ze kterého vystupují obě paní rozhodčí… VÝSTAVY BUDOU!

V sobotu, chvíli po 9:30 hod dopoledne, zahajuje Klubovou výstavu krátkým proslovem pan pplk. Karel Hartl, jeden za zakladatelů klubu, který se zasadil o využívání novofundlanďanů jako služebních psů u pohraniční stráže, (Na Šumavě i na  Dunaji). Naši psi jsou nejen výteční plavci, ale i stopaři.zahajeni

Následuje losování rozhodčích, kdy S. Wotenick hodnotí v sobotu psy, I. Kroos feny a v neděli se jejich role vymění. Hymna… přípitek… a jdeme na to!

V nedkolovrat-wěli jsme mezi námi přivítali i paní Ludmilu Janečkovou z Atelieru Bretorri, která nám na kolovrátku ukázala, že příst lze skutečně z čehokoliv od psí srsti počínaje, po králičí srst konče. Zájemci mohou paní Janečkovou kontaktovat na http://srstavlna.bretorri.cz/ a nechat si jen sepříst srst svého psa nebo i zhotovit výrobek.

Počasí nám po oba dva dny velmi přálo (někdy až příliš), možná se mohlo přihlásit více psů, ale příště to bude jistě lepší:o)


Věříme, že se vám výstava líbila a těšíme se na viděnou i na dalších společných akcích!


SOBOTA

pohary-sob-wm-p-cac-wm-p-2-wot-p-wot-p-1-2-wot-p-3-4-wtv-p-1-2-wtv-p-cacs-p-veter-wml-f-1-wo-f-wo-f-1-wo-f-2-wo-f-3-wo-f-4-wkv2012-f-det-ws-f-cest-ws-vt-f-wchov-skup-sob-w

 

NEDĚLE

n-p-ml12-wn-p-ml-34-wn-p-mzt-wwn-f-drst-wn-f-ml-wn-boj-wn-f-mzt-wwn-f-ot-wn-f-ot34-wn-f-pr-wn-f-vt123-wwn-f-vtsv-bob-wn-f-veter-wwn-par1-wn-par2-wn-podekovani-w

Vytisknout E-mail